MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Clubfåtöljer 8157637
nr 815 7637
Clubfåtöljer
1 par, läder, 20-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 mars 2013
kl 18:08:58
700 kr
700 kr
900 kr
1.500 kr
1.300 kr